ON za prehru našich nemôže

Autor: Miroslav Kadúc | 14.2.2014 o 7:22 | (upravené 14.2.2014 o 17:14) Karma článku: 13,54 | Prečítané:  1566x

Nedávno mi jeden marketér pripomenul, že nie dobré stále  používať jeho meno. Zvyšuje sa mu „karma". Je jedno či dobrá alebo zlá, proste sa zvyšuje. Teda dobre, nebudem ho menovať.

kruto, smerom k istote a cez srdcekruto, smerom k istote a cez srdce

Je to na pohľad „uprataný" človek, ako hovoril môj bývalý šéf. Človek s veľkým „F", plný osobných ambícií a vysokých cieľov. Možno svetlých, skôr však temných. Klikuje. Ale to som nechcel. Je to človek, ktorý neváha použiť vládny špeciál aj vtedy, keď to nie je treba, je to náš „hero", náš Flash Gordon, kde podmaz nie je Queen, ale internacionála.

Je to človek, ktorý skutočne nemôže za všetko zlé. Nemôže za rozchod Niny a Martina, verte neverte, myslím, že nemôže ani za korupciu, nezamestnanosť, katastrofálny stav justície, hospodársky pokles, obsah Gorily, nástenkový tender, či emisnú kauzu .. On za to fakt nemôže. On bol iba ten, kto na všetko, teda dúfam okrem Búrlivého vína, posledné roky, a nebolo ich málo, dohliadal. Mlčal keď mal hovoriť, kryl keď mal odkrývať. On za to iba zodpovedal. A môcť za niečo versus byť zodpovedný, to u nás nie je to isté, nemôže byť, veď si to stále myslí viac ako milión našich ľudí.

Strana, na čele ktorej stojí už nejaký ten rôčik, ľuďom sľúbila istoty. Gratulujem, máte ich, myslím, že si ich užívate presne tak, ako bolo sľúbené. Som cynik a mrzí ma to, rád by som bol milší, no nejde to.

Priatelia, isté je, že nebude lepšie, to je garancia ďaleko pevnejšia než jeho slovo. Teraz so svojimi kolegami sľubuje pripravenosť pre Slovensko. Záver na čo, alebo či je pripravený, nechávam rečnícky. Skúsenosť mi hovorí, že je to inak, ako srší z bilbordov. Aj keď sú fakt ľúbivé, to uznávam. Je to málo a bolo toho dosť.

Chcem, aby na čele štátu bol človek zodpovedný, nie však on, on je už zodpovedný za viac než dosť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nezamestnaní začali útočiť na úradníkov, nechcú pracovať

Najčastejšie sa úradníci s takýmto zaobchádzaním stretávajú v regiónoch s najnižšou nezamestnanosťou.

DOMOV

Policajti si pri Bašternákovi nerozumeli. Kauzu Náš človek uzavreli

Výsledkom je, že k ovplyvňovaniu nedošlo.

EKONOMIKA

Štát asi rozšíri diaľnicu na Trnavu na osem pruhov, potrebuje stovky miliónov

Má sa začať už na budúci rok v októbri.


Už ste čítali?